امروز: یکشنبه، ۲۸ مرداد ، ۱۳۹۷ مصادف با : Sunday، 19 August ، 2018 آخرين به روزرساني: ۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲ : ۰۱

خدمات مشاوره تجاری و بازرگانی

ارائه و انجام هرگونه خدمات تجاری و بازرگانی و سفارشات برای کلیّه بازرگانان، صاحبان صنایع ، فعالان عرصه واردات و صادرات ، تولید کنندگان و مصرف کنندگان و سایر مشاغل. انجام کلیه امور بازرگانی تجاری، واردات و صادرات بدون هیچ محدودیتی .

پذیرش و انجام سفارشات مشتریان محترم برای تهیه و تامین و توزیع مواد شیمیائی، معدنی و فلزات و مواد اولیه خاص و کمیاب و مایحتاج صنایع دولتی و خصوصی کشور و صادرات تولیدات داخلی به بازارهای خارجی .

اخذ پروفورما از منابع اصلی و مستقیم تولید کنندگان دست اول داخلی و خارجی .

اخذ و واگذاری نمایندگی از شرکتهای داخلی و خارجی بدون هیچ محدودیتی در نوع کالا و همکاری با تجار و واردکنندگان مقیم بنادر . خرید و تامین کالاها از منابع داخلی و خارجی، صادرات مجدد و فروش آن به مصرف کنندگان داخلی و خارجی.

مشارکت با اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا  سایر شرکتها اعم از داخلی یا خارجی از طریق تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید سهام شرکتهای موجود.

هرگونه درخواست خود در این رابطه را میتوانید با در همین صفحه در میان بگذارید . مورد شما سریعا بررسی و تریتیب ملاقات حضوری داده خواهد شد .

در سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل بر آن شدیم تا با برگزاری همایش “کار آفرینی و مفهوم کسب و کار” با سخنرانی جناب دکتر علیرضا یوسفی از اساتید محترم دانشگاه تهران قدمی هر چند کوچک در راه اعتلا دانش کسب و کار و رسیدن به رونق اقتصادی و جامه عمل پوشاندن به شعار وحدت گرا و ارزشمند آن برداریم. در این راه همراهی مردم فهیم و نهادها و ادارات دولتی و خصوصی بسیار گرانقدر و ارزشمند بود . حضور جناب آقای مهندس محمدعلی ثابت قدم شهردار محترم و آقای مهندس رضا رسولی عضو شورای شهر رشت، آقای مهندس رحیم عطایی پور مدیرکل آموزش فنی حرفه ای و آقای مهندس یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و سرکار خانم مهندس رفیعی دبیر کمیسیون بانوان استانداری نشاندهنده اهمیت موضوع کسب و کار و کارآفرینی در جامعه جوان گیلان است.
بر خود وظیفه میدانیم از کلیه حاضرین در همایش به ویژه مسولین محترم استان گیلان و شهرستان رشت، و مدیران و کارکنان بنگاههای اقتصادی و دانشجویان و علاقه مندان مباحث کسب و کار و کار آفرینی که موجبات دلگرمی ما در ادامه راهمان را فراهم نمودند مراتب قدر دانی و سپاس خود را اعلام نماییم.همچنین از یاری حامیان مالی به ویژه نمایندگی استان گیلان کارخانه آب معدنی مهرآب بهشت با برند آب معدنی «دی دی واتر»که تمام درآمد آن صرف امور خیریه میشود،در این برگزاری این همایش سپاسگزاریم.
مدیر همایش کارآفرینی استان گیلان "خانم سال افزون"

“خانم سال افزون”

خدمات مشاوره تجاری و بازرگانی

 

تاثیر نوسان دلاربربازارسرمایه ایران

تاثیر نوسان دلاربربازارسرمایه ایران ارزش دلار در برابر ارزهای دیگر عامل اثرگذاری روی بازارهای مالی و به ویژه بازار سهام به شمار می رود. پرسش اینجاست که چرا مدیران سرمایه، تحلیلگران، معامله گران، استراتژیست ها و مدیران ریسک به ارزش برابری ارز محلی ...

مشاهده ادامه مطلب

مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور

مناطق آزاد تجاری صنعتی کشور کاربران محترم می توانند با کلیک کردن برروی هر تصویر زیر به سایت منطقه آزاد مربوطه وارد شوند و هرگونه اطلاعات لازم راجع به این مناطق را بدست آورند . سوالات خود را نیز با ما میتوانید در ...

مشاهده ادامه مطلب

کارت بازرگانی

كارت بازرگاني ،مجوزي است كه به دارنده آن اعم از شخص حقيقي يا حقوقي به موجب ماده 2 قانون صادرات و واردات مصوب 1372/04/02 مجلس شوراي اسلامي اجازه داده مي شود به امر تجارت خارجي بپردازد . بر اساس مقرراتي كه در حال حاضر ...

مشاهده ادامه مطلب

شروع یک فعالیت تجاری یا بازرگانی

شروع يک فعاليت تجاري جديد همواره يک تصميم گيري بزرگ و دشوار در دنياي اقتصاد به شمار مي‌رود. ممکن است شما جزآن دسته افرادي هستيد که تا پيش از اين تجربه اين کار را داشته و ايده هايخلاقانه اي را در زمينه ...

مشاهده ادامه مطلب

مشاهده همه موضوعات خدمات مشاوره تجاری و بازرگانی