واگذاری وام بانکی

هستند دوستانی که تسهیلاتی رادر بانکهای مختلف کشور اماده دریافت دارند و بنابر هر علت مالی به دریافت ان نیستند. از طرفی راههای واگذاری  یا مشارکت قانونی ان را نمی دانند . به همین دلیل تسهیلات مورد نظر بصورت بلاتکلیف در بانکها معطل مانده و درواقع یک فرصت استفاده از تسهیلات از متقاضیان دیگر گرفته شده است .پرواضح است که این موضوع مغایر با عدالت اسلامی و اصل برخورداری از فرصتهای برابر برای همه هموطنان عزیز میباشد . لذا گروه مشاورین شایان در تلاش است که اینچنین مواردی را به جریان انداخته و در واقع از این پتانسیل برای راه اندازی یک فعالیت تولیدی و ایجاد فرصتهای اشتغال جدید برای هموطنان ارجمند استفاده نماید

حال با توجه به این توضیحات مختصر هموطنان عزیزی که به هرترتیب یا دلیل متصور تسهیلات اماده دریافتی را در یکی از شعبات بانک های کشور فراهم نموده اند و مایل به دریافت شخصی آن نیستند میتوانند پس از مشورت با بانک عامل نسبت به عرضه آن به هموطنانی که مایلند در همان بخش مربوطه فعالیت صنعتی یا اقتصادی نمایند ، اقدام کرده تا بدین ترتیب از یک پتانسیل مالی بانکی که محتمل بود بلااستفاده بماند برای به جریان انداختن یک بنگاه اقتصادی استفاده گردد  .

پرداخت حق مشاوره و ثبت در خواست وام  (۵۰۰ هزار تومان )

شرایط دریافت تسهیلات در بانکها :

عزیزانی که مایل به در اختیار گرفتن این نوع مصوبه ها هستندتوجه کنند که:

۱- بایستی دارای تعریف شغلی قابل قبول برای بانک باشند

۲- چک برگشتی نداشته باشند

۳- تسهیلات معوق در بانکها نداشته باشند

۴- بعنوان ضامن شخص دیگری هم معوق بانکی نداشته باشند

۵- توانایی گردش مالی در بانک مورد نظر به مدت ۳۰ روز را داشته باشند.

 

واگذاری وام بانکی


فهرست وامهای قابل واگذاری در بهمن ۹۳

در صورتیکه متقاضی در یافت یکی از خدمات بالا میباشید میتوانید با ما تماس بگیرید . توجه کنید که این سایت منبع پرداخت وام بانکی یا هرنوع تسهیلات مالی دیگر نیست بلکه صرفا شما را به منابع پرداخت تسهیلات بانکی یا سایر منابع مالی راهنمایی مینماید .

مباحث مربوط به اين بخش

 
برچسب :    ، ، ، ، ، ، ، ،