مشاوره و کارشناسی ملک شما

مشاوره و کارشناسی ملک شما

گروهی از هموطنان عزیز هستند که قصد فروش ملکشان را دارند که در این راه به دلایل زیر دچار مشکلاتی میگردند .

۱- ممکن است سالها از ساخت یا خرید ملک گذشته باشد واینگذر زمان قیمت ها را دچار نوساناتی کرده که شما از آن مطلع نیستید .( مثلا ملکی را در سال ۷۰ به قیمت ۱۰ میلیون تومان خریده اید و اکنون نمیدانید که ارزش روز ملک شما در آن منطقه چقدر است )

۲- ملکتان دارای شرایط خاص مکانی ، تجاری ، صنعتی یا بازرگانی است که در قیمت روزآن موثر است و شما از آن مطلع نیستید .(مثلا شما مالک یک مرغداری هستید و امروزه بدلیل نوسان شدید عرضه و تقاضای مرغ در بازار ومحدودیت صدور مجوز ساخت مرغداری برای متقاضیان جدید، ارزش واحد دارای پروانه بهره برداری شما افزایشی چشمگیر یافته و شما از آن مطلع نیستید .)

۳-مالکیت شما دارای شروط و پیچیدگی های خاصی است که توضیح و تفسیر آن برای خریدار از جانب شما مشکل است و از طرفی هم خودتان از روند صحیح معامله که حافظ منافع طرفین باشد مطلع نیستید . (مثلا شما ملکی را که از پدرتان به ارث مانده از وراث طی یک توافق عادی خریداری نموده اید و حال برای فروش آن به خریدار جدید نیازمند مدارک مستند مبنی بر حصر وراثت و ترک دعوا از جانب سایر وراث هستید )

پر واضح است که در چنین شرایطی و یا در شرایط مشابه به این موارد که گفته شد، شما بدون همراهی و همکاری یک مشاور، که اشراف به دانش روز و مسائل حقوقی ، تجاری و قضایی داشته باشد نمیتوانید ملکتان را بطور صحیح و اصولی با قیمت مناسب به فروش برسانید .

اینجاست که نقش کارشناسان و مشاورین ما برای شما پررنگ تر از پیش نمایان میگردد . شما به راحتی میتوانید با استفاده از مشاورین دلسوز و آگاه ما سلامت معاملات خود را بررسی و تضمین نمایید .

حال دوستانی که مایل به برخورداری از خدمات مشاوره ای ما هستند میتوانید در همین صفحه درخواست خود را با ما در میان بگذارند تا در اسرع وقت بدان رسیدگی و اطمینان خاطر شما همراه با اسودگی خیال حاصل گردد .

ثبت تقاضای مشاوره و کارشناسی ملک شما

مباحث مربوط به اين بخش

 
برچسب :    ، ، ، ، ، ، ،