سرمایه گذاری در واحد صنعتی

سرمایه گذاری در واحد صنعتی

دوستانی که قصد سرمایه گذاری در جهت خرید یا مشارکت در واحد صنعتی خاصی را دارند شایسته است که به نکات زیر توجه نمایند تا یک سرمایه گذاری امن با بازدهی و برگشت مالی مناسب را تجربه کنند . بر طبق نظر اکثر قریب به اتفاق کارشناسان ٰ بزرگترین آسیب در یک معامله صنعتی عدم توجه به لزوم همراهی و همکاری یک گروه مشاور دارای گرید تخصصی مناسب و مرتبط با نوع فعالیت صنعتی ما می باشد . پس این احتمال را که مشورت در یک معامله صنعتی همواره حافظ منافع شما خواهد بود را همیشه مد نظر داشته باشید تا پایین ترین ریسک ممکن را تجربه کنید . مواردی که توجه به انها ضروری به نظر میرسد به شرح زیر است :

۱- نوع مالکیت ملک ( بهترین حالت سند ششدانگ بلا معارض و بدترین حالت سند مشاع دارای معارض می باشد )

۲- به روز بودن مجوزها ی تولید ( پروانه بهره برداری – گواهی استاندارد – کد اقتصادی – بارکد ملی محصول – تصفیه حساب با تامین اجتماعی )

۳- به روز بودن خط تولید ( عدم استحلاک ماشین آلات و تجهیزات تولید – راندمان حداقل ۸۰ درصد )

۴- تقاضای معقول و مناسب مورد تایید کارشناسان مربوطه جهت محصول نهایی واحد

۵- دارا بودن وضعیت مشخص مالی ( بدهی بانکی – بدهی به اشخاص غیر – بدهی به سازمانها و ادارات ذیربط )

۶- قابلیت اخذ وام مجدد از بانک های عامل جهت خرید مواد اولیه یا ماشین الات جدید و مدرن

اینها بخش کلیدی مواردی هستند که در خرید یک واحد صنعتی لزوما باید مورد توجه قرار گیرد . حال اگر نکاتی نیز به نظر شما کاربران گرامی میرسد میتوانید با ما در همین بخش در میان بگذارید .

چنانچه شما یکی از متقاضیان سرمایه گذاری در واحد های صنعتی هستید پیشنهاد میکنیم مشاوره با کارشناسان ما را تجربه کنید . پیروز باشید !

ثبت درخواست تامین سرمایه برای واحد صنعتی

تقاضای شراکت یا سرمایه گذاری در واحد صنعتی

سرمایه گذاری در واحد صنعتی

مباحث مربوط به اين بخش

 
برچسب :    ، ،