خدمات برای مزارع کشاورزی در سطح کشور

خدمات برای مزارع کشاورزی در سطح کشور

برای خرید یک ملک کشاورزی مواردمتعددی را باید در نظر داشت که میتوان به پاره ای از موارد آن در اینجا اشاره نمود :

۱- معمولا کشاورزی در یک مساحت کوچک بدلایل متعدد که توسط کارشناسان جهاد کشاورزی نیز همواره مورد تاکید است مقرون به صرفه نمی باشد. لذا حداقل مساحتی را که برای یک ملک کشاورزی در نظر دارید نبایست کمتر از ۵۰۰۰ متر مربع باشد .

۲- میتوان قبل از خرید یک ملک کشاورزی مقداری از خاک انرا به آزمایشگاه مخصوص سازمان جهاد کشاورزی برد و با صرف هزینه ای اندک از کیفیت خاک مزرعه مورد نظر مطمئن گردید .

۳- سیستم آبرسانی زمینهای کشاورزی در استانهای بارانخیز و سیستم بهره برداری از چاه آب در استانهای کم باران بسیار حائز اهمیت است . عدم توجه به این مورد میتواند خرید شما را با شکست قطعی مواجه نماید .

۴- قیمت پیشنهادی فروشنده قاعدتا نباید بیشتر از قیمت عرف روز در همان منطقه باشد . بلکه در اغلب موارد بدلایل خاص شما میتوانید پیشنهادی حدااقل ۵ درصد کتر از قیمت عرف روز منطقه را به فروشنده بدهید و میتوانید اطمینان داشته باشید که مورد پذیرش قرار میگیرد.

با توجه به این نکات توصیه میکنیم که هیچگاه بدون حضور یک مشاور امین اقدام به خرید یک زمین زراعی ننمایید . در این مسیر میتوانید از همکاری کارشناسان خبره ما نیز برخوردار شوید .

ثبت تقاضای مشاوره تخصصی و حضوری                                          مطالعه مطالب بیشتر در همین رابطه 

ایمیل سایت : info@t2000.ir شماره تماس : ۰۹۳۹۱۵۸۱۷۱۷

مباحث مربوط به اين بخش

 
برچسب :    ، ، ، ،